Hakkımızda

Site Sahibi

Bu İnternet sitesi Doktor Adil ALTINSOY’a aittir. Herhangi kurum ve kuruluş ile bağlantısı yoktur. Aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak istek, öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Doktor Adil Altınsoy

Adres

 Türkkonut – Yener İş Hanı Atatürk Bulvarı No:81 Kat:5 D:16 Kızılay – ANKARA

Telefon

0312 431 95 47

E-Posta

bilgi@adilaltinsoy.com

Webmaster

İnternet sitesinin editörlük faaliyetleri webmaster Ahmet ENGiN tarafından gerçekleştirilmektedir. webmaster@adilaltinsoy.com E-posta adresini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Op. Dr. Adil Altınsoy Hakkında

1981 – 1987 Yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Genel cerrahi uzmanlık eğitimine 1989 yılında başlamış olup “Makat hastalıklarında ameliyatsız çözümler” tezini hazırlayarak 1993 yılında genel cerrahi uzmanı olmaya hak kazanmıştır. Tez hazırlama aşamasında makat hastalıklarının tedavisinde cerrahi ve cerrahi dışı birçok tekniği uygulama fırsatı bulmuştur.

Suction Irrigation Cihazı Geliştirdi

1994 Yılında Laparoskopi eğitimlerine başlamıştır. Aynı zamanda bu alanda geliştirmelere de imza atmış olup, ameliyatlarda kullanılan Suction irrigation cihazı geliştirerek patentini almıştır.

Kolonoskopi Eğitimi Aldı

Proktoloji (makat hastalıkları) alanında uzmanlaşmış olan Doktor Adil ALTINSOY aynı zamanda gastrointestinal endoskopisi ve kolonoskopisi eğitimleri almıştır.

Görev Yaptığı Hastaneler

Uzmanlık eğitiminin tamamlanması ile birlikte zorunlu görev yeri Denizli Acıpayam Devlet Hastanesi olmuştur. Buradan sonra Ankara’da çeşitli kamu hastanelerinde görev yapmıştır. Aşağıdaki listeden görev yaptığı kurumları görebilirsiniz.

  • Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi
  • Etimesgut Devlet Hastanesi
  • Yenimahalle Devlet hastanesi
  • Sincan Devlet Hastanesi

Ankara’da Kendi Kliniğinde Hasta Kabul Ediyor

Sincan devlet hastanesinden ayrıldıktan sonra Ankara’da kendi kliniğinde hasta kabulüne başlamıştır. Proktoloji (makat hastalıkları) teşhis ve tedavisi yanı sıra ben tedavisi, nasır, siğil, lipom gibi tedavilerde yapmaktadır.

Sitenin Yayın Amacı

3 Kelime ile açıklamak gerekirse “bilgilendirme, yönlendirme ve insan sağlığına katkı sağlamak” amaçlıdır. Sitenin başlıca amacı insanları sağlıklı yaşam konusunda bilgilendirmektir. Özellikle ilgilendiğim alanda yazılar paylaşarak hastaların ziyaretçilerin bilgilenmesini hedefliyorum.

Verdiğim bilgilerde aynı zamanda hastaların dikkat etmesi gereken hususlarda yer almaktadır. Buna ek olarak bazı sorunlar zaman kaybetmeden doktor ya da hastaneye müracaat etmeyi gerektirir. Bu tür hususlarda hastaları mutlaka bir doktora müracaat etmeleri konusunda yönlendirmektedir.

Telif Hakkı

İnternet sitemizde bulunan tüm bilgiler Op. Dr. Adil ALTINSOY tarafından hazırlanmaktadır. Bilgilerin oluşturulması konusunda aynı zamanda uluslararası alanda geçerliliği olan İnternet siteleri derlenerek referans gösterilmektedir. Yazıların alt kısmında incelenen kaynakları görebilirsiniz.

Sitemiz WordPress tabanlı olup, kullanılan tema ve eklentiler ücretsiz ya da ücreti ödenerek satın almak kaydıyla kullanılmaktadır.